Heren Mix 3-pack Katoenen Rib Singlets

$40.31
Queenmadam

Gratis verzending
Productdetails:

Lichaamsbedekkend, nauwsluitend om het lichaam • Machinewasbaar op 30 graden • Bleekmiddel wordt niet aanbevolen • Drogen in de droger wordt niet aanbevolen • Strijken aan de binnenkant en op lage temperatuur wordt aanbevolen • Raadpleeg het productlabel voor gedetailleerde onderhoudsinstructies.

Categorie: Unisex/ Giyim/ İç Giyim/
Leveringsdatum: 30 januari
Scheepvaart:Queenmadam

Seizoen: Alle Seizoenen Mouwtype: Met bandjes Kraagtype: Ronde hals Materiaal: Katoen Kleur: Oranje Verpakkingsinhoud: Set van 3 Patroon: Effen Productdetails: Geweven details Producttype: Effen Pasvorm: Slim Mouwlengte: Met bandjes Collectie: Ondergoed Stofsoort: Geweven Extra kenmerk: Geen extra kenmerken Weeftechniek: Suprem Silhouet: Basic Persoonlijkheid: Geen persoonlijkheid Druk/Borduurtechniek: Zonder print Omgeving: Casual/Alledaags Duurzaamheidsdetails: Nee Lengte: Normaal Materiaalsamenstelling: 100% katoen Wasvoorschrift: Type 1 Herkomst: TR