Heren 3-pack Katoenen Rib Sport Singlets Abani Classic

$40.85
Queenmadam

Gratis verzending
Productdetails:

Lichaamsbedekkend, nauwsluitend om het lichaam • Machinewasbaar op 30 graden • Bleekmiddel wordt niet aanbevolen • Drogen in de droger wordt niet aanbevolen • Strijken aan de binnenkant en op lage temperatuur wordt aanbevolen • Raadpleeg het productlabel voor gedetailleerde onderhoudsinstructies.

Categorie: Unisex/ Giyim/ İç Giyim/
Leveringsdatum: 31 januari
Scheepvaart:Queenmadam

Seizoen: Alle Seizoenen Mouwtype: Met bandjes Kraagtype: Ronde hals Materiaal: Katoen Kleur: Oranje Verpakkingsinhoud: Set van 3 Patroon: Effen Productdetails: Geweven details Producttype: Effen Pasvorm: Slim Mouwlengte: Met bandjes Collectie: Onderkleding Stofsoort: Geweven Extra Kenmerk: Geen extra kenmerk Type Weefsel: Suprem Silhouette: Basic Persoonlijkheid: Geen Druk/ Borduurtechniek: Zonder print Situatie: Casual/ Dagelijks Duurzaamheidsdetails: Nee Lengte: Normaal Materiaal Samenstelling: 100% Katoen Wasinstructies: Type 1 Herkomst: TR